Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Piknik Rodziny ''Zielone Przedszkole''

Piknik Rodziny ''Zielone Przedszkole''

 21 czerwca na terenie Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Promyczki” przy ulicy Reja 1 w Boguchwale odbył się Piknik Rodzinny połączony z wolontariatem na rzecz przedszkola.

Dzięki projektowi „Zielone Przedszkole” opracowanemu przez Panią Katarzynę Kufel, Fundacja Lotto im. H. Konopackiej przyznała środki w wysokości 3 000 zł na doposażenie i zagospodarowanie terenu placówki.

Przy współpracy i zaangażowaniu Rodziców naszych przedszkolaków posadzono 20 drzewek wokół placu zabaw oraz kilka roślin ozdobnych przy wejściu do placówki. Zmontowano stoliki i ławeczki dla dzieci oraz bramkę do piłki nożnej. Po skończonej pracy wszyscy mogli odpocząć na nowych kocach piknikowych i skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez mamy przedszkolaków.

Udział w projekcie pozwolił na stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla dzieci oraz dał okazję do wzajemnej integracji. Umożliwił również kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Podczas wspólnej zabawy dzieci miały możliwość pomalowania twarzy i wykonania tatuaży, gościły również dinozaura T- Rexa. Wspólnie z Rodzicami grały w piłkę oraz uczestniczyły w zabawach integracyjnych, plastycznych i konstrukcyjnych.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Jaroszowi – Staroście Rzeszowskiemu za przygotowanie upominków dla przedszkolaków.

W sposób szczególny dziękujemy Pani Katarzynie Kufel za opracowanie i realizację projektu oraz wszystkim zaangażowanym w ten pomysł Rodzicom.

 

Kadra Przedszkola

Data dodania: 2024-06-24 21:33:02
Data edycji: 2024-06-24 21:33:35
Ilość wyświetleń: 182
Bądź z nami
Aktualności i informacje